Trzebiatowianki rozgromiły rywalki, zdobyły 29 bramek!

Juniorki starsze trzebiatowskiej Jedynki w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu nie dały najmniejszych szans drużynie UKS Gródek. Zarówno sobotnie jak i niedzielne mecze zakończyły się zdecydowanymi zwycięstwami gospodyń, które łącznie zdobyły niespotykaną ilość 29 bramek tracąc przy tym tylko 4!

W sobotnim pojedynku, rozgrywanym wieczorną porą, gospodynie po pierwszej części gry prowadziły 2:0 dzięki trafieniom Patrycji Hliwy i Klaudii Święcickiej. W drugiej odsłonie trzebiatowianki dorzuciły aż siedem bramek – dwie z nich zdobyła Klaudia Bogdańska a po jednej dołożyły Zuzanna Szymańska, Zuzanna Krzywak, Paulina Koziatek, Patrycji Hliwa i Jutrzenka Cirocka. W trzeciej tercji również dominowały miejscowe, które dorzuciły kolejne siedem bramek. Dwa razy bramkarkę rywalek pokonała Patrycja Hliwa zaś jeden raz udało się to Nikoli Kotelnickiej, Jutrzence Cirockiej, Paulinie Koziatek, Zuzannie Krzywak i Paulinie Bernaciak. Rywalki zdołały zdobyć dwie bramki honorowe i mecz zakończył się wynikiem 16:2.

W niedzielne przedpołudnie pierwsza część pojedynku przyniosła zaledwie jedno trafienie dla gospodyń, którego autorką była Zuzanna Krzywak. Druga i trzecia część gry przypominała spotkanie sobotnie – miejscowe dały popis strzelecki aplikując rywalkom jeszcze dwanaście bramek, pięć w drugiej i siedem w trzeciej tercji spotkania tracąc w każdej z nich solidarnie po jednej. Łupem bramkowym podzieliły się: Klaudia Święcicka (3 bramki), Paulina Koziatek (2 bramki), Zuzanna Krzywak (2 bramki), Jutrzenka Cirocka (2 bramki), Patrycja Hliwa i Nikola Kotelnicka oraz Magdalena Malon (po jednej bramce). Pojedynek zakończył się wygraną trzebiatowianek 13:2. Gratulacje!