Supermaraton Rowerowy Gryfland za nami. Najlepsi uczestnicy nagrodzeni 

Blisko 200 rowerzystów wzięło udział w Supermaratonie Rowerowym Gryfiland. Przez dwa dni na drogach na szosach naszego regionu miłośnicy dwóch kółek, z całej Polski, sprawdzali swoje siły w jednej z kilku konkurencji. 
 

W piątek 3 maja wystartował Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych. Jako pierwsi - bo już o godz. 5.30, w trasę wyruszyli zawodnicy rywalizujący na najdłuższym dystansie Ultra - 303 km. Kilka godzin później na szosie pojawili się uczestnicy dystansu Mega, który liczył 176 km. W południe zaś wystartowali rowerzyści, którzy zdecydowali się przejechać 87 km dystans Mini. 

Dziś, (sobota 4 kwietnia) w ramach Rowerowej Majówki odbyła się Indywidualna Jazda na Czas. Uczestnicy tej konkurencji mieli do pokonania trasę o długości 53 km. 

Zakończenie Supermaratonu Rowerowego Gryfland nastąpiło o godz. 15 w hali Gryf Arena. Puchary dla najlepszych we wszystkich wyścigach, z podziałem na kategorie wiekowe wręczyli starosta powiatu gryfickiego Ryszard Chmielowicz z zastępcą Waldemarem Wawrzyniakiem. 

fot: źródło Gryf Arena 

https://www.facebook.com/PowiatoweCentrumSportuRekreacjiiPromocjiGryfArena/


 

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia