Studenci seniorzy zakończyli rok akademicki [ZDJĘCIA]

Studenci z gryfickiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończyli dziś rok akademicki. Uroczystości, które odbyły się w gryfickiej bibliotece, rozpoczęły się od hymnu Gaude Mater Polonia.

Od września studenci gryfickiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej jak przystało na studentów, pilnie zdobywali wiedzę, a przy tym dobrze się bawili. Miesiącami uczestniczyli w licznych zajęciach,  ale nie tylko. Równie często wspólnie wyjeżdżali na wycieczki i brali udział w imprezach. Zarówno tych przygotowanych przez nich i dla nich, jak i tych, w których organizację się włączali.

Jednak jak to bywa na każdej uczelni, po wielu miesiącach nauki przychodzi czas na przerwę. I właśnie dziś, w gryfickiej bibliotece, studenci zakończyli rok akademicki 2018/2019. Na uroczystość przybyli także wykładowcy oraz zaproszeni goście. Podczas akademii, studenci otrzymali dyplomy ukończenia roku akademickiego. Rozdanie dyplomów poprzedziło podsumowanie ostatnich kilku miesiecy "w obiektywie", a także wykład dietetyka klinicznego i pedagoga mgr Roksany Jurczak z Instytutu Zdrowia Sfora oraz reprezentantkę Wydziału Huministycznego Politechniki Koszalińskiej. Spotkanie pożegnalne umilił także występ uniwersyteckich muzyków. Po oficjalnym zakończeniu, na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia