Solaris Vacanza - kolejny autokar trafił do Płotów

Po Neoplanie przyszedł czas na Solarisa Vacanzę. To drugi już autokar, który przekazał gminie Płoty Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej.

W miniony piątek (24.01.), na wniosek strażaków z OSP oraz zarządu Młodzieżowej Orkiestry Dętej do gminy Płoty trafił autokar Solaris Vacanza. Ceremonia przekazania miała miejsce w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu w obecności burmistrza Płotów Radosława Mackiewicza oraz osób wnioskujących.

- Cieszymy się, że kolejny autokar trafił do nas. Kiedy dowiedzieliśmy się, że jest szansa pozyskania autobusu, postanowiliśmy o niego zabiegać i udało się. – przekazuje Franciszek Gródecki prezes Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Płotach. - Ten autokar będzie służył do przewozu dzieci do szkół, a także będzie obsługiwał orkiestrę, która liczy już 150 członków, oraz inne stowarzyszenia z terenu naszej gminy - dodaje.

To już drugi autokar, przekazany przez Komendanta Głównego PSP w Warszawie, który trafił do Płotów. W maju 2018 roku dla płotowskiej OSP przekazany został Neoplan, który był podziękowaniem za krzewienie kultury muzycznej wśród braci strażackiej powiatu gryfickiego.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia