SILNY WIATR ZERWAŁ DACH W GIMNAZJUM! [ZDJĘCIA]

Przed godziną 15 z budynku jednego z gryfickich gimnazjów oderwało się pokrycie dachowe. W chwili zdarzenia w budynku przebywali uczniowie. Na miejscu są strażacy.

Wszystko wydarzyło się w Gimnazjum nr 2 w Gryficach tuż przed godziną 15. Metalowe pokrycie dachu oderwało się od budynku w którym mieści się sala gimnastyczna. – W tym czasie w sali przebywali uczniowie, którzy mieli zajęcia w ramach SKS. Na szczęście nikomu nic się nie stało  – informuje redakcję SuperPortalu24 Jolanta Mazur wicedyrektor Gimnazjum nr 2.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli blachę, która spadła na sąsiadującą ze szkołą posesję.  Na miejsce zdarzenia wezwano także powiatowe i gminne służby zarządzania kryzysowego.

 

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia