Sędziowie piłkarscy w regionie poszukiwani

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej w Szczecinie prowadzi nabór na sędziów piłki nożnej. Potrzeba ich aż kilkudziesięciu. 

Zarząd KS ZZPN prowadzi nabór na sędziów piłki nożnej. Zapisy potrwają do końca listopada. Rozpoczęcie planowane jest na początek grudnia, a zakończenie planowane jest na początek lutego.

W związku z zapotrzebowaniem na większą ilość sędziów z różnych regionów naszego województwa, Zarząd KS ZZPN postanowił, że zajęcia odbywać się będą w kilku miejscowościach w regionie. Będą to Kamień Pomorski, Koszalin, Myślibórz, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Świdwin oraz Wałcz - informuje KS ZZPN.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w soboty. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wypełnienie ankiety do dnia 30.11.2019. Ankietę dostępna jest w formie elektronicznej, wymaga tylko wypełnienia danych poprzez przeglądarkę internetową, oraz w formie papierowej. W tym przypadku należy ankietę wydrukować, a po jej wypełnieniu skan wysłać na adres nabor@sedzia.net.

Koszt uczestnictwa wynosi 150 zł. W cenie kursu kandydat otrzyma najnowsze Przepisy Gry w Piłkę Nożną, podstawowe wyposażenie sędziego (kartki oraz gwizdek) oraz licencję sędziowską, dzięki której po zaliczeniu  egzaminów kandydat będzie mógł prowadzić zawody od rundy wiosennej sezonu 2019/20.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia