Roksana Ratajczyk strzela dla Reprezentacji!

Reprezentacja Polski kobiet do lat 19 rozpoczęła turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy. W ubiegły wtorek młode zawodniczki pokonały rywalki a jedną z bramek zdobyła wychowanka płotowskiego Mokasyna, Roksana Ratajczyk.

Reprezentacja Polski do lat 19 rozpoczęła w Gruzji turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy. Turniej odbywa się w Tbilisi w dniach 12 - 18 września. Do „elite round” awansują dwie najlepsze reprezentacje. Na początek Biało - Czerwone mierzyły się z Grecją, wygrywając 3:1. Trafienie na 2:0 w 45. minucie zanotowała Roksana Ratajczyk, pochodząca z Płotów piłkarka reprezentująca na co dzień barwy Olimpii Szczecin, która rozegrała całe spotkanie. Następny mecz w piątek z gospodyniami turnieju, Gruzinkami.

Grecja - Polska 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Nikola Karczewska 27′, 0:2 Roksana Ratajczyk 45′, 1:2 Grigoria Pouliou 59′, 1:3 Kasandra Parczewska 75′

Polska: Natalia Piątek - Aleksandra Stasiak (93′ Maja Osińska), Oliwia Woś, Joanna Olszewska, Anita Turkiewicz - Kasandra Parczewska, Klaudia Miłek (C), Weronika Zawistowska, Roksana Ratajczyk, Klaudia Jedlińska (62′ Dominika Gąsieniec) - Nikola Karczewska (46′ Anna Kowalczyk)

źródło: ligowiec.net

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia