Rewalska ciuchcia gra z WOŚP. Przejazdy kolejką i licytacje

Nadmorska Kolej Wąskotorowa zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Podczas 28. finału kolejka wraz z wolontariuszami wyruszy w trasę. Na licytacje przekaże także przejazdowe bilety rodzinne i voucher na przejazd w kabinie lokomotywy spalinowej Lxd2.

12 stycznia pociągi pojadą zgodnie z zimowym rozkładem jazdy. Tego dnia w wagonach kwestować będą wolontariusze z rewalskiego sztabu WOŚP. Za przejazdy ciuchcią nie będą pobierane opłaty, a całkowity dochód z kwesty przekazany zostanie na szczytny cel - zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

- Spółka Nadmorska Kolej Wąskotorowa od lat przyłącza się do ogólnopolskiej akcji Jurka Owsiaka, współpracując z gryfickim sztabem WOŚP, a w tym roku również z zarejestrowanym w Rewalu gminnym sztabem Orkiestry. Oprócz przejazdów wąskotorówką, podczas których będzie można wrzucić do puszek datki, zapraszamy na aukcje, które odbędą się w niedzielę w Gryf Arenie w Gryficach, ok. godz. 16:30 oraz w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu, ok. godz. 17:30, gdzie będzie można wylicytować przekazane przez spółkę przedmioty, m.in. rodzinne bilety przejazdowe – informuje Nadmorska Kolej Wąskotorowa.

Tradycyjnie, do wylicytowania na Allegro wystawiony zostanie jedyny w swoim rodzaju voucher, umożliwiający zwycięzcy aukcji przejazd Nadmorską Koleją Wąskotorową w kabinie lokomotywy spalinowej Lxd2.

źródło: kolej.rewal.pl

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia