Rega przywiozła punkt ze Stargardu

Remisem zakończyło się środowe spotkanie IV ligi w Stargardzie, gdzie tamtejsza Kluczevia podejmowała Intermarche Regę Trzebiatów. Podopieczni trenera Kamila Twarzyńskiego nadal pozostają niepokonani w sezonie 2017/2018.

Rywalizację w Stargardzie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po bramce zdobytej w 20 minucie wyszli na prowadzenie a po kilku kolejnych minutach mogli podwyższyć rezultat, lecz golkiper gości Sylwester Gładysz odbił futbolówkę po strzale z rzutu karnego. Chwilę przed przerwą był remis dzięki samobójczemu trafieniu zawodnika Kluczevii. Po zmianie stron drugi raz piłkę z siatki musiał wyciągać bramkarz Regi i zrobiło się 2:1 dla stargardzian. Trzebiatowianie odpowiedzieli w pięknym stylu trafieniami Igora Duńczaka i Jarosława Jareckiego obejmując prowadzenie 3:2. Niespełna kwadrans przed końcem pojedynku gospodarze doprowadzili do remisu ustalając wynik na 3:3.

Wyniki 4 kolejki IV ligi: Bałtyk Koszalin – Vineta Wolin 2:1, Hutnik Szczecin – Leśnik Manowo 3:2, Olimp Gościno – Sokół Karlino 1:2, Sparta Węgorzyno – Gryf Kamień Pomorski 2:2, Kluczevia Stargard – Intermarche Rega Trzebiatów 3:3, Iskra Białogard – Gryf Polanów 0:0, MKP Szczecinek – Ina Goleniów 2:0, Osadnik Myślibórz – Morzycko Moryń 0:1.

Tabela: 1. Morzycko 12 pkt., 2. Bałtyk 10 pkt., 3. Hutnik 9 pkt. (…) 6. Intermarche Rega 8 pkt. (…) 17. Rasel 1 pkt., 18. Osadnik 0 pkt.