Policja ustaliła tożsamość samobójcy z Gryfic

Tragedia, która wydarzyła się dziś w nocy poruszyła wielu mieszkańców. Policja ustaliła tożsamość mężczyzny, który dziś w nocy odebrał sobie życie na cmentarzu w Gryficach.

Ciało, które znajdowało się na drzewie, znalazł przypadkowy przechodzień. Powiadomił służby, które przyjechały na miejsce.

- Lekarz stwierdził zgon, do którego doszło najprawdopodobniej w nocy - przekazuje naszej redakcji Paulina Targaszewska rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Policja ustaliła tożsamość samobójcy - potwierdził naszej redakcji podkomisarz Zbigniew Frąckiewicz z gryfickiej policji. Policja potwierdza również, że nie był to ten sam mężczyzna, który w minioną niedzielę chciał się zabić, skacząc z mostu. Czytaj: Chciał rzucić się z mostu. Uratowali go policjanci

- Około godziny 7:00 policja otrzymała informacje o znalezieniu ciała człowieka. Na miejscu zdarzenia pracował technik kryminalistyki i prokurator - mówi w rozmowie z reporterem SuperPortalu24 Zbigniew Frąckiewicz rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. - Ciało zostało zabezpieczone - dodaje rzecznik i odsyła do prokuratury, która prowadzi postępowanie w tej sprawie.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia