Pogoda na majówkę. Jaka będzie? – sprawdziliśmy

Przed nami długo wyczekiwana majówka. Sprawdziliśmy, czy pogoda w ten długi weekend pozwoli rozpalić grilla, czy udać się na spacer.

Jaka będzie pogoda na majówkę. Najnowsze prognozy niestety, nie są obiecujące. Długi weekend zapowiada się dość chłodno.

Wszystko wskazuje na to, że między 1 a 5 maja temperatura nie przekroczy 15 stopni Celsjusza. Jednak takie wartości będą wskazywały termometry tylko w środę 1 maja. Z każdym kolejny dniem będzie coraz chłodniej. Średnia temperatura w majówkowy weekend ma utrzymywać się na poziomie 8 – 10 stopni Celsjusza. Jednak według prognoz synoptyków, odczuwalna temperatura ma być jeszcze niższa. To za sprawą dość silnego wiatru, który będzie nam towarzyszył w czasie pierwszych majowych dni. Długi weekend to także pochmurne niebo. W piątek i sobotę może okresowo popadać.

Choć prognozy nie są zbyt optymistyczne, to mamy nadzieję, że nie popsuje ona planów na majówkowe spędzenie czasu. Bo przecież, nie pogoda tak naprawdę się liczy, a towarzystwo, w jakim planujemy spędzić wolne od pracy chwile.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia