Po raz czwarty spróbują przekopać port

Lubisz kopać piłkę? Masz dużo siły w nogach? Celność to Twoja mocna strona? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś „tak” – ten konkurs został stworzony z myślą o Tobie! Czwarta edycja już w najbliższą niedzielę w porcie morskim w Mrzeżynie.

W najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, w porcie morskim w Mrzeżynie odbędzie się IV edycja konkursu piłkarskiego „Najwyższy Czas Przekopać Port”.

Konkurs polega na kopnięciu piłki do bramki znajdującej się po drugiej stronie portu - odległość 70 metrów. Każdy zawodnik ma cztery próby (dowolny sposób wykonania kopnięcia, rozbieg odbywa się na betonowym podłożu). W zeszłym roku było bardzo blisko udanej próby. Po strzale Matusza Przygody, wychowanka TKS „Rega” Trzebiatów, piłka uderzyła w nabrzeże po drugiej stronie. Jednak nie wpadła na brzeg, więc nie było udanego strzału.

Konkurs rozpocznie się o godzinie 17:00. Zapisy tuż przed konkursem, liczba osób ograniczona (20). Wskazane obuwie – halówki lub popularne turfy. Dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia