Plenerowe kino powraca do Gryfic 

Letnie kino pod chmurką powraca do Gryfic. Tym razem kinomani będą mogli zobaczyć komedię polską pt. „Narzeczony na niby”. Seans odbędzie się w środę 14 sierpnia na błoniach parku miejskiego. Start godz. 21:00.

Już po raz kolejny w czasie wakacyjnych miesięcy, w Gryficach będzie można w plenerze obejrzeć film. W najbliższą środę, w ramach akcji „Kino na leżakach” na błoniach parku miejskiego wyemitowana zostanie komedia z 2018 roku „Narzeczony na niby” w reżyserii Bartosza Prokopowicza.

Film opowiada o miłosnych perypetiach Kariny (Julia Kamińska), która po serii sercowych niepowodzeń postanawia zbudować prawdziwie szczęśliwy związek. Po rozstaniu z reżyserem Darkiem (Piotr Adamczyk), z którym pracuje nad programem dla dzieci, postanawia udawać związek z taksówkarzem Szymonem (Piotr Stramowski), by wraz z nim uczestniczyć w ślubie swojej siostry, Basi (Sonia Bohosiewicz). Umowa między partnerami doprowadza do serii wypadków. Ujawniona prawda doprowadzi do poukładania wszelkich spraw sercowych i posłuży zbudowaniu poprawnych relacji w związku.

Na letnie spotkanie z filmem zaprasza burmistrz Gryfic oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach. Początek, godz. 21:00. Wstęp wolny!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia