Paczka dla Bohatera. Pomóż tym, którzy walczyli o wolną Polskę

Rusza 9. edycja akcji Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera. Po raz kolejny w kampanię pomocy kombatantom włączyła się również gmina Trzebiatów.

Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera już po raz dziewiąty organizuje zbiórkę darów dla kombatantów. Wspieramy żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL oraz weteranów rannych na misjach pokojowych - czytamy na stronie Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera, organizatora akcji w Polsce. 

Zbiórka prowadzona będzie w całej Polsce - rozpocznie się oficjalnie 11 listopada potrwa do 13 grudnia. W tym roku zbiórka produktów, które przed świętami Bożego Narodzenia zostaną przekazane kombatantom, po raz kolejny będzie prowadzona także w Trzebiatowie. 

- Zbieramy produkty żywnościowe długoterminowe, np. mąka, ryż, słodycze, kawa.... - informują organizatorzy trzebiatowskiej akcji Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera. 

Kosz na produkty znajduje się także w urzędzie przy Punkcie Obsługi Interesanta. Więcej informacji udziela koordynatorka akcji na terenie naszej gminy Pani Natalia Bajcarz, tel. 785 714 077.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia