Orkiestra z Gryfic zbiera na busa dla artystów. Każdy może się dołożyć...

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Red Swing Low z Gryfic prosi o pomoc. Artyści potrzebują busa, którym będą mogli przewozić instrumenty i elementy scenografii, które są niezbędne do ich występów. Uruchomiona została specjalna zbiórka, dzięki której może udać się, zebrać 20 000 złotych na zakup niezbędnego pojazdu. Każdy może dołożyć swój datek, za co orkiestra będzie bardzo wdzięczna.

Bus dla Orkiestry Red Swing Low

Zespół Red Swing Low to prawie 100 osobowa grupa młodych muzyków oraz tancerzy z Gryfic. Wraz z rozwojem oraz modernizacją RSL zakupiony został sprzęt muzyczny oraz inscenizacje o wymiarach przekraczających 2m oraz wagę około 200kg, tym samym dotychczasowy transport ręczny czy samochodowy stał się niemożliwy. Dzięki przychylności i wsparciu rodziców naszych artystów do tej pory udostępnione były nam prywatne samochody osobowe. Niestety duża ilości sprzętu, jego nieproporcjonalności i nie dostosowanie do przewozu jest niemożliwa.

Rok 2019 to Jubileuszu X-Lecia naszego zespołu oraz wyjazd na Mistrzostwa Europy Rasteder Musiktage. W każdy weekend instrumenty muszą być przewożone z Gryfickiego Domu Kultury na stadion lub sale gimnastyczną gdzie młodzi muzycy i tancerze szykują nowe show. 

Do jednorazowego przećwiczenia oraz przygotowania pokazu na próbie potrzebny jest transporty kotłów symfonicznych, marimby mobilnej, instrumentów klawiszowych, nagłośnienia, inscenizacji czy instrumentów wielkich gabarytów czego łączna waga przekracza 400 kg (sama Marimba waży około 200kg)

Bus przyda się także do organizacji i transportu sprzętu potrzebnego do koncertów tematycznych czy plenerowych organizowanych i odbywających się cyklicznie w Gryficach przez Red Swing Low

Z naszej strony bardzo prosimy o wsparcie i pomoc w zakupie busa transportowego który ułatwi nam dalsze funkcjonowanie i pomoże w realizacji projektu.

Źródło: zrzutka.pl

Ty też możesz wpłacić (kliknij w link)

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia