Nowy Zamek w Płotach czeka na inwestora

Dwa miliony złotych - tyle wynosi cena wywoławcza w przetargu za Nowy Zamek w Płotach. Nieruchomość przeznaczona jest na teren usług oświaty rolniczej, z możliwością adaptacji obiektu na funkcję hotelarską – usług turystycznych. Jak mówi w materiale filmowym wicestarosta gryficki Waldemar Wawrzyniak, pierwsi potencjalni kupcy, już oglądali nieruchomość. Kolejni wciąż mogą się zgłaszać.

Nowy Zamek w Płotach, w którym dawniej mieściła się rezydencja rodziny von Bismarck, mieści się przy ul. Sienkiewicza 3 w Płotach.  Nieruchomość przeznaczona jest na teren usług oświaty rolniczej, obiekt o szczególnych walorach historycznych podlegający ochronie Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków – do podtrzymania z możliwością adaptacji obiektu na funkcję hotelarską – usług turystycznych.

Przetarg odbędzie się 17 stycznia 2020 r. o godz. 12.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach, Plac Zwycięstwa 37, III piętro, pok. 315.

Działka ma powierzchnię 8,9680 ha i wpisana do rejestru zabytków nieruchomych województwa zachodniopomorskiego. Cena wywoławcza do przetargu wynosi 2 miliony złotych.
Okazanie nieruchomości nastąpi 15 listopada 2019 r. w godz. od 12.00 do 14.00, po telefonicznym potwierdzeniu obecności przez zainteresowanych.

Więcej informacji: http://www.gryfice.pl/przetargi2932.html

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia