Nowy naczelnik w gryfickim urzędzie

Od 1 marca Wydział Rolnictwa, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska Urzędu miejskiego w Gryficach ma naczelnika. Został nim Sławomir Pawlak.

Po przeszło trzech miesiącach wydział Rolnictwa, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Gryficach ma nowego szefa. Naczelnikiem wydziału, został z dniem 1 marca br. Sławomir Pawlak.

Sławomir Pawlak pochodzi z Niechorza i od 8 lat mieszka w Gryficach. Zanim objął fotel naczelnika, przez 1,5 roku pełnił funkcję inspektora ds. nieruchomości w Urzędzie Miejskim w Gryficach. W latach 2000 – 2017 był głównym specjalistą, a następnie kierownikiem ówczesnej jednostki terenowej szczecińskiego oddziału Agencji Nieruchomości Rolnych w Gryficach. Nowy naczelnik posiada także wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowca. W latach 1994 – 2010 był radnym Rady Miejskiej w Trzebiatowie, z czego od 2002 do 2010 roku pełnił funkcję przewodniczącego RM.

Przypomnijmy. Do 23 listopada ub. r. funkcję naczelnika w tym wydziale pełnił obecny starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz. Do czasu objęcia tego stanowiska przez obecnego naczelnika, wydział ten pozostawał bez przełożonego.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia