Najmłodsi bawili się na pikniku "Lato z Baltic Pipe"

W ramach akcji „Lato z Baltic Pipe” w trzebiatowskich ogrodach pałacowych odbył się edukacyjny piknik dla najmłodszych mieszkańców. W czasie zabawy dzieci dobrze się bawiły, a przy okazji dowiedziały się, do czego służy gaz ziemny, jak jest przesyłany po Polsce, a także jak ważne dla Gaz-System jest bezpieczeństwo związane z przesyłem gazu.
 

Tłumy dzieci odwiedziły ogrody pałacowe, aby wziąć udział w pikniku edukacyjnym dla dzieci, podczas którego uczestnicy poprzez zabawę zdobywali cenną wiedzę na temat Projektu Baltic Pipe. Najmłodsi mieli okazję dowiedzieć się jak buduje się gazociągi, czym jest tłocznia i do czego służy, jak bezpiecznie transportować gaz ziemny, skąd bierze się on w naszych domach, a także co się kryje pod nazwą Baltic Pipe.

Akcja Lato z Baltic Pipe daje dzieciom możliwość twórczego spędzenia czasu, uczy, bawi, a jednocześnie aktywnie gospodaruje wakacyjny czas wolny. Przygotowane zajęcia to bogata i różnorodna oferta dostosowana do możliwości uczestników, a wiedza teoretyczna przekazywana była w sposób zrozumiały i łatwo przyswajalny dla każdego uczestnika poprzez ciekawe pokazy z zakresu chemii i fizyki, zabawy i animacje oraz konkurs wiedzy z cennymi nagrodami.

Organizatorem Piknik Lato z Baltic Pipe był Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

info i zdjęcia: TOK

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia