Molestował dziecko swojej konkubiny! Dramat w Gryficach

Wykorzystał chwilę i kiedy w mieszkaniu nie było nikogo, zaczął molestować kilkulatkę. Został zatrzymany i osadzony w areszcie.

Dramatyczne zdarzenie miało miejsce w miniony weekend w Gryficach. Z informacji, do jakich dotarła redakcja SuperPortalu24, około 50-letni mężczyzna w jednym z mieszkań miał molestować kilkulatkę. Oprawcą dziewczynki okazał się konkubent matki, którą się opiekował podczas jej nieobecności w domu. Po powrocie do mieszkania kobieta doznała szoku i widząc całą sytuację, zaczęła krzyczeć. Na krzyk zareagowali sąsiedzi. To też spowodowało, że zboczeniec uciekł. W poniedziałek (17.09.) został zatrzymany przez policję.

Prokuratura potwierdza, że doszło do zdarzenia, jednak ze względu na dobro pokrzywdzonej, nie udziela wielu informacji. - Prokuratura Rejonowa w Gryficach nadzoruje postępowanie w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, które miało polegać na doprowadzeniu małoletniej dziewczynki do poddania się innym czynnościom seksualnym – przekazuje w rozmowie z reporterką SuperPortalu24 Joanna Biranowska-Sochalska rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Na wniosek prokuratora podejrzany o molestowanie dziecka został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia