Lokomotywa Uśmiechu. Rowerzyści z Powiatu Gryfickiego dotarli do Łobza!

Wczoraj w Gryficach, dziś w Łobzie. Krótko przed godz.12. sztafetowa pałeczka w ramach charytatywnej akcji Lokomotywa Uśmiechu dotarła do kolejnego powiatu w województwie.

Lokomotywa Uśmiechu z Gryfic dotarła do Łobza. Sztafetową pałeczkę, a dokładnie wielobarwną lokomotywę do kolejnego powiatu w województwie, w ramach akcji, zawieźli Łukasz Uldynowicz – kierownik basenu w Gryficach i Krzysztof Malicki ze Stowarzyszenia AT i Stowarzyszenia Przyjaciół RSL.

Reprezentanci Powiatu Gryfickiego w drogę wyruszyli chwilę po godz. 9. 52-kilomterową trasę do Łobza pokonali na rowerach. Na miejsce dotarli po dwóch i pół godzinie. Tu już czekała na nich Anna Gostomczyk – reprezentantka Powiatu Łobeskiego, która przejęła pałeczkę. 

- Szczęśliwie dotarliśmy do celu. Po drodze zmagaliśmy się z silnym wiatrem i przejściowym deszczem, ale się udało. Jesteśmy bardzo zadowoleni – relacjonowali tuż po przyjeździe do Łobza nasi reprezentanci Lokomotywy Uśmiechu.

Po krótkim odpoczynku i posiłku regeneracyjnym Łukasz Uldynowicz i Krzysztof Malicki wyruszyli w drogę powrotną do Gryfic. 

Lokomotywa Uśmiechu to akcja charytatywna, której celem jest rozpropagowanie idei pomagania chorym dzieciom będących w hospicjach. Lokomotywa wyruszyła 4 września ze Stargardu. Od tej pory pałeczka sztafetowa, przekazywana za pomocą społeczników, dociera do kolejnych miejscowości w województwie.

Czytaj także: Lokomotywa Uśmiechu w drodze. Dziś Gryfice, jutro Łobez!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia