Letnie Igrzyska LZS już po raz XXII

W najbliższą sobotę Ploty zamienią się w olimpijskie miasteczko, a to za sprawą XXII Letnich Igrzysk LZS Miast i Gmin Województwa Zachodniopomorskiego. Patronat nad wydarzeniem objęli Wicemarszałek naszego województwa i Starosta Gryficki. Sportowe emocje gwarantowane!

Hala widowiskowo-sportowa „Rega Arena” w Płotach to doskonałe miejsce, by organizować w nim masowe imprezy sportowo-kulturalne, obozy sportowe, wystawy i targi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Część sportowa to hala do rozgrywek sportowych w koszykówkę, piłkę ręczną, piłkę halową, a także sala do zajęć ogólnorozwojowych typu WF, ścianka wspinaczkowa, siłownia, sauna, gabinet masażu i gabinet lekarski.

Obiekt jest stosunkowo nowy – do ogólnodostępnego użytku dla uczniów, mieszkańców i z przeznaczeniem na sportowe rozgrywki oraz organizację wydarzeń kulturalnych przekazany został w październiku 2016 roku.W obiekcie odbyły się m. in. Turniej Minisiatkówki 3x3, Futsal Liga Prolog czy Arm War, czyli Turniej siłowania na rękę. XXII Letnie Igrzyska LZS będą zatem doskonałą okazją, by sprawdzić to miejsce pod kątem dużej imprezy.

XXII Letnie Igrzyska LZS Miast i Gmin Województwa Zachodniopomorskiego odbędą się już w tę sobotę, 23 września. Pierwszy gwizdek, oznaczający początek sportowych zmagań usłyszymy po godzinie 10.00, po oficjalnym otwarciu zawodów. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia