Kup piękne ozdoby świąteczne. PSONI w Gryficach zaprasza na bożonarodzeniowy kiermasz

Choinki, stroiki, bombki, aniołki czy ceramiczne patery – w siedzibie PSONI w Gryficach od dziś trwa jarmark bożonarodzeniowy.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Co zrobić, by świąteczne dekoracje nie tylko cieszyły oko, ale żeby spośród wszystkich innych były naprawdę wyjątkowe? Najlepiej wybrać takie, które zostały wykonane samodzielnie, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na szczytny cel.

Właśnie takie oryginalne i samodzielnie wykonane ozdoby można od dziś zakupić w siedzibie PSONI w Gryficach. - Świąteczne dekoracje wykonali przy pomocy terapeutów uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej. Przygotowania do kiermaszu rozpoczęły się już kilka tygodni temu, a ich efektem są wykonane w różnych formach choinki, stroiki, dzwonki, wieńce na drzwi czy ceramiczne patery. Mamy też bombki, anioły i kartki świąteczne – informuje nas Anna Jędzura terapeuta WTZ przy PSONI w Gryficach, która w imieniu podopiecznych zaprasza na kiermasz.

Zakupione w placówce przy ulicy Pocztowej 4 dekoracje nie tylko będą oryginalną ozdobą naszych domów, ale z pewnością również miłym prezentem dla naszych bliskich.

Kiermasz potrwa do piątku 13 grudnia, a świąteczne dekoracje można kupić w godz. 8:00 – 15.00. Dochód ze sprzedaży ozdób zostanie przeznaczony na spotkania integracyjne podopiecznych.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia