Konsultacje dietetyczne w przychodni PaKK-MED

Centrum Lekarsko-Pielęgniarskie PaKK-MED z Trzebiatowa to przychodnia, w której ciągle coś się dzieje. Wszystko z myślą o pacjentach. Wkrótce, oprócz lekarzy, do dyspozycji pacjentów będzie dietetyk.

Właścicielka przychodni, pani Katarzyna Wójcik, zawsze podkreśla, że misją przychodni jest opieka nad pacjentami. Pacjenci mają czuć się w PaKK-MEDzie komfortowo, a personel zajmuje się każdym pacjentem z należytym szacunkiem. 

Wszystko wskazuje na to, że przychodnia PaKK-MED w Trzebiatowie będzie nie tylko leczyć, ale również dbać o zdrowie pacjentów poprzez profilaktykę.

- Wkrótce do dyspozycji naszych pacjentów będzie dietetyk. Prowadzimy również rozmowy z firmą BOX-FOOD, która w Trzebiatowie zajmuje się cateringiem dietetycznym – mówi w rozmowie z reporterem SuperPortalu24 kierownik Centrum Lekarsko-Pielęgnarskiego PaKK-MED Katarzyna Wójcik. – BOX FOOD to jest nasza trzebiatowska firma, która zapewnia całodzienne dietetyczne wyżywienie z darmowym dowozem do domu lub pracy. Aktualnie sama testuje dietę i już odczuwam efekty– mówi Katarzyna Wójcik. – Niebawem w naszej przychodni dietetyk podpowie pacjentom, jak zmienić nawyki żywieniowe, żeby czuć się lepiej i po prostu żyć zdrowo – tłumaczy kierownik.

Dokładny termin rozpoczęcia przyjęć przez dietetyka będzie podany na Facebook-u przychodni.

 

Centrum Lekarsko-Pielęgnarskie PaKK-MED.

Ul. Kołobrzeska 9

72-320 Trzebiatów

rejestracja pod numerem telefonu: 91 387 33 31. 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia