Już w środę Puchar Polski: derby w Gryficach, do Trzygłowa przyjedzie Flota

W nadchodzącą środę, 20 września, rozegrane zostaną mecze trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu szczecińskiego. W rozgrywkach pozostały cztery zespoły reprezentujące nasz powiat. Wszystkie spotkania rozpoczną się obligatoryjnie o godzinie 17:00.

Podobnie jak przed rokiem los skojarzył ze sobą grającą na co dzień w Klasie Okręgowej Północnej gryficką Spartę i rywalizujące ligę wyżej Wybrzeże Rewalskie Rewal. W poprzedniej edycji rozgrywek pucharowych lepsi okazali się piłkarze reprezentujący klub znad morza zwyciężając wysoko, bo aż 9:0. Na własnym boisku spotkanie rozegrają Błękitni Trzygłów, którzy podejmować będą Flotę Świnoujście. Obie drużyny rywalizowały ze sobą w ubiegłym sezonie na poziomie północnej „okręgówki” - w Świnoujściu gospodarze zwyciężyli 5:1, rewanż w Trzygłowie zakończył się zwycięstwem Floty 4:3. Brojecki Wicher swój pojedynek rozegra na wyjeździe a rywalem podopiecznych trenera Marcina Kańczuckiego będzie Promień Mosty.

Drużyny grające na co dzień w III i IV lidze, w tym Intermarche Rega Trzebiatów, do rozgrywek pucharowych dołączą począwszy od czwartej rundy.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia