Jeszcze są uczciwi ludzie...

Pani Teresa z Gryfic zgubiła portfel. Kiedy poszła zgłosić ten fakt policji, okazało się, że na komendzie zgubiony przedmiot czeka na właścicielkę. W środku wszystkie dokumenty, karty do bankomatu i oczywiście wszystkie pieniądze. 

Pani Teresa pojechała na zakupy do Hosso. Weszła do sklepu i kiedy chciała zapłacić za zakupy, okazało się, że w torbie nie ma portfela. - Byłam pewna, że włożyłam portfel do torby. Musiał wypaść mi podczas wysiadania z samochodu - pomyślała kobieta.

Długo nie myśląc, zablokowała karty kredytowe i zgłosiła zagubienie dokumentów, w tym dowodu osobistego. Kolejnym krokiem było zgłoszenie sprawy policji. Na komendzie okazało się, że portfel czeka na właścicielkę.

- Osoba, która znalazła portfel niezwłocznie przyniosła go na komendę - potwierdził w rozmowie z naszą redakcją Zbigniew Frąckiewicz - rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach.

Pani Teresa za naszym pośrednictwem chciałaby podziękować uczciwemu znalazcy. - Jeszcze są uczciwi ludzie. Brawo. Serdecznie dziękuję - napisała do naszej redakcji właścicielka zagubionego portfela.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia