Jak nie targowisko, to co? Mieszkańcy wiedzą…

Nie wszyscy gryficzanie narzekają na to, że w mieście nie będzie nowego targowiska. Nie narzekają, bo jak mówią, o wiele bardziej niż bazaru w Gryficach potrzeba parkingów.

Część mieszkańców wieść o rezygnacji gminy z budowy targowiska miejskiego w Gryficach przyjęła z niezadowoleniem. Jednak są i tacy, którzy cieszą się z tej decyzji. Niektórzy mają nawet pomysł, co powinno się w tym miejscu znajdować. – Skoro jest tutaj nielegalny parking, to niech władze zalegalizują to miejsce i utworzą porządny parking, nawet płatny. Miejsca jest sporo, wystarczy zagospodarować teren, położyć kostkę, namalować miejsca postojowe i gotowe – pisze w wiadomości do naszej redakcji Rafał.

Zdanie naszego czytelnika podzielają także inni mieszkańcy, przede wszystkim ci, zmotoryzowani, których spotkaliśmy dziś na ulicy Klasztornej. – Parking jak najbardziej parking. Tego nam w mieście potrzeba bardziej niż rynku. Dziś, prawie każdy ma samochód, który trzeba gdzieś postawić, a nie ma gdzie – mówi Igor, którego w tej sprawie popierają inni kierowcy.

Wiele lat temu, gmina miała już taki plan, aby w tym właśnie rejonie miasta wybudować parking. Może to dobry pomysł, aby wrócić do tamtych zamierzeń.
Jakie są Wasze opinie w tej sprawie. Co powinno powstać w tym miejscu? Czekamy na Wasze komentarze pod artykułem na Facebook-u.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia