Instalują kolejne kamery. 

W Gryficach rozpoczęła się instalacja nowych kamer monitoringu miejskiego. Pierwsze zamontowane zostały na budynku Urzędu Miejskiego.

Jeszcze w lipcu w Gryficach pojawi się 16 nowych kamer w 8 punktach miasta. 3 z nich już zostały zamontowane na budynku gryfickiego Urzędu Miejskiego. Kolejne zainstalowane zostaną na osiedlu Słonecznym, ulicy Piłsudskiego, Placu Zwycięstwa, ulicy ks. St. Ruta 15, ulicy Niepodległości 1 oraz przy Gimnazjum nr 1 i na osiedlu XXX-lecia. Tu monitorowana będzie ulica Akacjowa. Kamery instaluje firma Anmit ze Szczecina.

- Montaż kamer rozpoczął się w poniedziałek. Jednocześnie oprócz budynku urzędu, prowadzone są prace montażowe w innych punktach na terenie miasta. Wszystkie kamery mają zostać założone w przeciągu siedmiu dni – informuje reporterkę SuperPortalu24 Mariusz Kmiecik komendant Straży Miejskiej w Gryficach.

Nowe kamery zaczną monitorować miasto jeszcze w lipcu. Dzięki nim w Gryficach mieszkańców strzec będą już 42 kamery. Całkowity koszt inwestycji to blisko 100 tys. złotych brutto.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia