II Oficjalny Konkurs Piłkarski Rega Arena 2019 [ZAPISY]

Rega Arena poszukuje śmiałków do walki w II Oficjalnym Konkursie Piłkarskim Rega Arena 2019! Konkurs startuje w nadchodzącym nowym roku 20 lutego i trwać będzie przez okres trzech miesięcy do 8 maja, kiedy odbędzie się Wielki Finał.

Zwycięzca Konkursu otrzyma oficjalny tytuł Najlepszego Piłkarza Roku 2019 Rega Areny, ale także markowe obuwie sportowe do gry w piłkę nożną warte kilkaset złotych.

Konkurs ma charakter eliminacyjny, udział w nim mogą brać roczniki 2003, 2004, 2005, 2006 i 2007 (zarówno dziewczęta jak i chłopcy). Rozgrywki polegają na cotygodniowych spotkaniach, w których uczestnicy biorą udział w konkurencjach polegających m.in. na różnego rodzaju zadaniach wykonywanych częściej samodzielnie i rzadziej w duecie lub grupie, prezentując tym samym swoje umiejętności piłkarskie. Każdy uczestnik zbiera punkty na swoje konto, a co tydzień jeden uczestnik z najmniejszą liczbą punktów odpada z rozgrywek, jednak każdy uczestnik, który odpadnie z danego etapu, otrzyma nagrodę pocieszenia.

W drugiej edycji Organizatorzy planują rozszerzyć i rozwinąć przebieg Konkursu o kilka elementów, które na razie pozostają tajemnicą. Wiadomo jedynie, że poza rozgrywkami na uczestników będzie czekało kilka niespodzianek, m.in. planowane są specjalne spotkania i zajęcia integracyjne także poza obiektem Rega Areny.

W tegorocznym Konkursie rozgrywki wygrał uczeń Szkoły Podstawowej Nr 2 w Płotach – Kamil Dąbrowski (rocznik 2003), jednak Konkurs sięga swoich początków o jeszcze jeden rok wcześniej, gdzie w wyniku realizacji nieoficjalnej edycji rozgrywek wygrał Klaudiusz Tomczyk (rocznik  – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 w Płotach.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 25 stycznia 2019 r., formularze zgłoszeniowe można odbierać w sekretariacie Hali przy ul. Koszalińskiej 2A w Płotach.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia