I Wariackie Zawody Water Challenge - zapisy wciąż trwają

Gryficka pływalnia organizuje zawody w pokonywaniu toru przeszkód na czas. I Wariackie Zawody Water Challenge już w najbliższą niedzielę. Chętni wciąż mogą się zapisywać. 

Już za kilka dni w Gryficach odbędą się I Wariackie Zawody Water Challenge. Zawody w pokonywaniu toru przeszkód na czas organizuje gryficka pływalnia.

Zapisy na zawody, które odbędą się w sobotę 10 lutego, już trwają. Ich celem jest popularyzacja sportu wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych, propagowanie zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa sportowego oraz zaprezentowanie klientom pływalni jako przyjaznego miejsca dla spędzania czasu wolnego i rekreacji dla całej rodziny.

Niedzielne zawody odbędą się w kilku kategoriach wiekowych:
godz. 10.00 – kategoria K1 - roczniki 2012-2010 (osobno kobiety i mężczyźni),
godz. 12.00 – kategoria K2 - roczniki 2009-2007 (osobno kobiety i mężczyźni),
godz. 14.00 – kategoria K3 - roczniki 2006-2004 (osobno kobiety i mężczyźni),
godz. 16.00 – kategoria K4 - roczniki 2003-2001 (osobno kobiety i mężczyźni),
godz. 18.00 – kategoria OPEN powyżej 18 roku życia (osobno kobiety i mężczyźni).

Zgłoszenia do zawodów prowadzone są w kasie Krytej Pływalni w Gryficach jeszcze 2019 do piątku 8 lutego do godziny 20.00. Istnieje możliwość zgłaszania się wysyłając dane na adres mailowy: kierownik@plywalnia.gryfice.eu - imię, nazwisko, rok urodzenia.

UWAGA: Po tym terminie nie ma żadnej możliwości dopisywania uczestników zawodów. Za prawidłowo zgłoszonego zawodnika uważa się osobę, która dostarczy komplet prawidłowo wypełnionych dokumentów w wyznaczone miejsce.

Więcej informacji na Facebooku Basen Pływalnia Gryfice.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia