I Bal Charytatywny szkoły w Modlimowie - ZAPROSZENIE

Występy artystyczne, pokazy tańca i licytacje – to program balu charytatywnego, którego organizatorem jest szkoła w Modlimowie. Środki pozyskane podczas balu przekazane zostaną na sztandar szkoły.

Szkoła Podstawowa w Modlimowie organizuje I Bal Charytatywny i zaprasza wszystkich chętnych do udziału w tej imprezie. Pieniądze zabrane podczas balu przekazane zostaną na sztandar dla szkoły.

W programie przewidziano :
- bogate menu,
- występy artystyczne zespołu The PSS i Moniki Jeremicz,
- pokazy tańca towarzyskiego i zespołu Mażoretek.

- Mamy też wyjątkowe atrakcje. W trakcie licytacji będzie można powalczyć o dzień w fotelu dyrektora szkoły i o przelot prywatnym samolotem. Aukcja wartościowych przedmiotów, voucherów na zabiegi pielęgnacyjno-kosmetyczne, zajęcia sportowe  i weekendu w hotelu nad morzem z pewnością będzie nie mniej ekscytująca. Nadarza się niebywała okazja do integracji, a my będziemy szczęśliwi mogąc gościć Państwa, podczas tego wyjątkowego wydarzenia – przekazuje dyr Szkoły Marzena Stępień.

I Bal Charytatywny odbędzie się w piątek, 31 stycznia br. o godz. 18.00 w hali' Rega Arena w Płotach. Zapisy na bal do 20 stycznia br. w sekretariacie szkoły, tel. 91 38 65 182. Koszt balu – 100 złotych od osoby.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia