GALF wraca po przerwie

Po dwutygodniowej przerwie, związanej z turniejem piłki ręcznej, wracają rozgrywki Gryfickiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Na sobotę zaplanowano siedem spotkań.

Na początek sobotnich zmagań o godzinie 16:00 280 KRT. z Pruszcza mająca 6 punktów w dorobku podejmować będzie będących do tej pory bez zdobyczy punktowej zawodników Gravediggers Team. Trzeci w tabeli Lew Ubezpieczenia o 16:40 sprawdzi formę SPNS-u Trzebiatów. Czterdzieści minut później rozpocznie się rywalizacja GT Lux z Hattrick Pubem Trzebiatów a równo o godzinie 18:00 TBK Karex zagra z Elektrosystemem. Po kolejnych czterdziestu minutach faworyzowana drużyna Sędziów zagra z outsiderem ekipą All Stars Świerzno. O 19:20 początek spotkania „sąsiadów” w tabeli – dziesiąty TM Team zagra z jedenastą Unią 2010. Na zakończenie kolejki o 20:00 organizatorzy zaplanowali ciekawie zapowiadający się mecz czwartej Termex Mrówki Trzebiatów z liderem drużyną ZEG Gryfice. Wszystkich miłośników futsalu zapraszamy do Gryf Areny!