Gabriel Fleszar zagra w Gryficach 

W ramach Gryfickiego Lata Muzycznego już w najbliższą niedzielę na Ogrodzie Japońskim zagra dla publiczności Gabriel Fleszar. 

Gryficki Dom Kultury zaprasza na siódmy koncert w ramach "Gryfickiego Lata Muzycznego", który odbędzie się 11 sierpnia o godz. 17:00 w Ogrodzie Japońskim w Gryficach. 

Gabriel Fleszar - ur. 27.09.1979. Znany i ceniony polski wokalista - przeboje „Kroplą deszczu”, „Bilet do nieba” czy „Kto panem kto sługą” zna cała Polska. Muzyk (gitara i fortepian), autor tekstów i kompozytor, poeta, aktor filmowy: główna rola w „Sezonie na leszcza” (2001) w reż. Bogusława Lindy oraz teatralny. Jako wokalista solowy wydał płyty: „Niespokojny” (1999), „Niespokojny 2” (2001) i „Pełnia” (2003).
Od 2010 roku wokalista rockowego zespołu Candida, z którym wydał płytę „Frutti di mare” (2012), autor muzyki do spektaklu „Pracapospolita czyli tacy sami” wystawianego przez Teatr im. Heleny Modrzejewskiej.

Koncert w Gryficach będzie całkowicie nową odsłoną wokalisty. Po raz pierwszy w długoletniej działalności koncertowej Gabriela zaczyna on w tym sezonie grać pełnoprawne live acty wykonane z elektroniką w roli głównej. Ciekawostką jest również to, że na koncertach tych artysta prezentuje po raz pierwszy piosenki z nagrywanej właśnie solowej płyty. Będzie to więc nowa odsłona muzyczna zarówno, jeśli idzie o patent na granie jak i o nowy repertuar. „Zawsze ciągnęło mnie w takie muzyczne rejony i w końcu po latach udaje mi się te pragnienia zrealizować - jestem strasznie ciekawy jak przyjmie to publiczność, nie mogę już się doczekać! Zapraszam serdecznie!” - mówi Gabriel.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia