Finał Gryfickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki

Już w ten weekend w hali widowiskowo-sportowej Gryf Arena odbędzie się finał II edycji Gryfickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. W tegorocznych rozgrywkach dochodziło do wielu emocjonujących spotkań grupowych, a także meczach półfinałowych w których wyłoniono finalistów.

Pierwszym finalistą została drużna Jastrzębia, która zwyciężyła z zespołem Aktivonu Sport. Kolejnym finalistą jest Sandra Rehabilitacja, zawodnicy bezapelacyjnie pokonali O.W.Rutex. W finale prawdopodobnie zabraknie jednego z lepszych zawodników '' Sandry”, a jest nim Cezary Majtyka.
Po zakończeniu turnieju oraz wręczeniu nagród, odbędzie się koncert gryficzanina, a będzie nim Miłosz Etyk, natomiast w przerwach między meczami wystąpi szkoła tańca TOP TOYS.
Turniej finałowy:
Godzina 16:30 – mecz o III miejsce pomiędzy zespołami O.W. Rutex i Aktivonu Sport
Godzina 18:00 – mecz o I miejsce pomiędzy zespołami Sandry Rehabilitacji i Jastrzębia
Na wielki finał zapraszają: Starostwo Powiatu Gryfickiego, Hala Gryf Arena, Stowarzyszenie Jastrząb. Wstęp wolny!