Dzień Dziecka z Uśmiechem. Kolejka wąskotorowa zaprasza!

1 czerwca kolejka wąskotorowa zaprasza do przejażdżki po wąskich torach. Z okazji Dnia Dziecka obowiązywać będą promocyjne ceny biletów.

W najbliższą sobotę Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców na przejażdżki z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. 1 czerwca obowiązywać będą promocyjne ceny biletów. Za przejazd tam i z powrotem dzieci zapłacą tylko 10 zł.

Tradycyjnie na dzieciaki w pociągu czekać będzie kolejowa maskotka - Pan Uśmiech oraz Neptun z Muzeum Multimedialnego w Trzęsaczu, z którymi będzie można zrobić sobie oryginalne zdjęcie. Pan Uśmiech i Neptun przygotowali też dla wszystkich milusińskich słodką niespodziankę.

Ale to nie wszystko. W Dniu Dziecka partnerzy Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej z atrakcji turystycznych: z Muzeum Multimedialnego w Trzęsaczu, Parku Wieloryba w Rewalu, Parku Miniatur Latarni Morskich oraz Motylarni w Niechorzu, przygotowali 50-procentowe zniżki na bilety wstępu dla dzieci do 14 roku życia. Warunkiem skorzystania z rabatu jest okazanie przy zakupie biletu wstępu, biletu przejazdowego Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, zakupionego w dn. 1 czerwca 2019 r.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia