Drużyna Bizona Cerkwica w trakcie przygotowań do rundy rewanżowej

Zawodnicy poszczególnych kategorii wiekowych kontynują przygotowania do rewanżowej rundy wiosennej.

Seniorzy:

Pierwszy zespół Bizona, który występuje w A-klasie dziś (10.02) o godzinie 11:00 rozegrał mecz kontrony w Kamieniu Pomorskim, rywalem był grający szczebel wyżej w klasie rozgrywkowej Orzeł Łożnica. Mecz zakończył się bardzo wysokim wynikiem dla drużyny z Łożnicy. Kolejny sparing odbędzie się 17 lutego w Niechorzu z drużyną z Niemiec (godzina do ustalenia), następnie dnia 25 lutego o godzinie 12:00 odbędzie się kolejny test mecz w Trzebiatowie przeciwnikiem będzie Rega II Trzebiatów. Trzeciego lub czwartego marca odbędzie się mecz w Prusinowie z Orłem, natomiast 10 marca zaplanowane jest spotkanie z Bałtykiem Gostyń w Gostyniu (godzina spotkań do ustalenia).Pierwszy mecz ligowy rozegrany zostanie 17 marca ze Zniczem Wysoka Kamieńska. Z drużyną seniorów trenują juniorzy.

Trampkarze:

Młodzi zawodnicy trenują dwa razy w tygodniu ( wtorki i czwartki) na hali, a także orliku w Karnicach. Dotychczas rozegralli trzy sparingi, w których zaliczyli dwie porażki oraz zwycięstwo.

Oldboje:

W tym roku rozegrali trzy mecze sparingowe, w których odnotowali zwycięstwo, porażkę i remis. Kolejnym sparingpartnerem będzie Intermarche Rega Trzebiatów, a pierwszy mecz ligowy rozegrają 7 kwietnia z Pametem Świdwin.

 

Już wkrótce będzie miało miejsce oficjalne otwarcie stadionu w Cerkwicy połączone z obchodami 40-lecia klubu Bizon Cerkwica. Z tej okazji planowana jest również duża impreza dla piłkarzy, kibiców i mieszkańców. Jedną z atrakcji będzie występ gwiazdy wieczoru. Zapraszamy wszystkich czytelników do wzięcia udziału w ankiecie na stronie http://karnickie.info . Głosować można na:

 

Red Lips

Michała Wiśniewskiego (Ich Troje)

Lombard

Krzysztofa Krawczyka

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia