Dominika i Dawid nagrodzeni w konkursie filmowym

Dominika Bednarek i Dawid Witek, uczniowie ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach, zajęli pierwsze miejsce w X jubileuszowej edycji konkursu filmowego „Mój zawód – moja pasja”.

Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół Łączności w Szczecinie, pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Telewizji Polskiej Oddział w Szczecinie. Gala wręczenia nagród odbyła się 25 kwietnia 2019 r. w Szczecinie.

Konkurs polegał na wykonaniu filmu ukazującego zawód, w którym kształcą się uczniowie. Jury oceniło 14 filmów nadesłanych przez uczniów z wielu szkół zawodowych województwa zachodniopomorskiego.

Film przygotowany przez uczniów ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach został oceniony najwyżej, a oni sami zdobyli w konkursie pierwsze miejsce. Opiekunem laureatek był Dariusz Drelich.
W realizację filmu przyłączyli się i pomocy udzielili Ewelina Jeżyna – właścicielka Salonu Fryzjerskiego „Evelyn” oraz panie Karolina, Klaudia, Emilia i Kasia.

To już piąty raz z rzędu, kiedy młodzi filmowcy z „Miłosza” zdobywają tytuł laureata tego Konkursu, a trzeci raz w historii zostali jego zwycięzcami.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia