Czyje ciało znaleziono w zaroślach? Policja prosi o pomoc w identyfikacji

Wydział Kryminalny KWP w Szczecinie prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny. Szczątki ludzkie znaleziono w listopadzie ub. roku na klifie w zaroślach w Rewalu. Do dziś nie udało się ustalić, do kogo należy ciało.

22 listopada 2017 roku, w Rewalu przy ul. Szczecińskiej, na klifie w zaroślach przy ścieżce z Rewala do Trzęsacza ujawniono szczątki ludzkie. Śledztwo nie wykazało udziału osób trzecich w zgonie. Z uwagi na rozkład ciała, pomimo zaangażowania funkcjonariuszy, nie ustalono tożsamości zmarłej osoby. W związku z tym policjanci i nadzorująca sprawę prokuratura skorzystali z umiejętności biegłych z zakresu antropologii sądowej, którzy przeprowadzili rekonstrukcję wizerunku na podstawie badań czaszki.

Wstępnie ustalono, że są to szczątki osoby płci męskiej. Opracowano i opublikowano jego prawdopodobny wizerunek. Mężczyzna mógł mieć 45 - 55 lat. Przy szczątkach znajdowało się obuwie, które najprawdopodobniej należało do zmarłego.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie, pod numerem telefonu 91-82-11-745, 91-82-11-725 lub na skrzynkę mailową poszukiwania.kwp@sc.policja.gov.pl

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia