Co ze strefą płatnego parkowania przy szpitalu?

Gryficki szpital od kilku miesięcy przymierza się do wprowadzenia płatnej strefy parkowania. Sprawdziliśmy, na jakim etapie są przygotowania.
 

O zamiarach gryfickiego szpitala Medicam informowaliśmy w połowie lutego w artykule pt. Wkrótce zapłacimy za parking przy szpitalu. Wtedy też, rzecznik gryfickiej placówki medycznej poinformował naszą redakcję, że kwestia przyszłej strefy parkingowej na terenie szpitala, jest na etapie projektowania. Szczegółowe informacje w tej sprawie miały być znane w ciągu miesiąca.

Tymczasem, choć mijają kolejne tygodnie, to nadal nie wiadomo, kiedy płatna strefa parkingowa miałaby powstać oraz jak będzie wyglądać. Jak informuje rzecznik szpitala w Gryficach Łukasz Szyntor, wciąż trwają prace związane z planowaniem organizacji strefy parkingowej na terenie SPZZOZ w Gryficach i nie jest znany precyzyjny termin zakończenia tych prac.

Choć płatne strefy parkowania przy szpitalach nie są rzadkością, to wielu mieszkańców, z niezadowoleniem przyjęła informację o takich planach dyrekcji gryfickiego szpitala.

Do planów gryfickiego szpitala będziemy wracać.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia