Ciekawy sparing w Płotach, Błękitni lepsi od Kotwicy

W sobotnie popołudnie przygotowujący się do startu rozgrywek II ligi zespół Błękitnych Stargard na Stadionie Miejskim w Płotach podejmował trzecioligową Kotwicę Kołobrzeg.

Mimo niemal nieustannie padającego deszczu spotkanie Błękitnych z Kotwicą przyciągnęło grupkę sympatyków futbolu z samych Płotów oraz okolic. Oba zespoły zaprezentowały futbol „ugrzeczniony” i raczej wakacyjną formę, choć już po upływie pierwszych trzech minut na prowadzenie wyszli Błękitni a po kilkunastu minutach było 2:0. Kołobrzeżanie zdołali strzelić gola kontaktowego chwilę przed przerwą i pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 2:1 dla stargardzian – podobnie jak druga, co w sumie dało wynik 4:2 dla Błękitnych. Autorami bramek dla zespołu ze Stargardu byli Sebastian Inczewski, Hubert Kotus, Damian Mosiejko i Michał Magnuski zaś dla Kotwicy dwukrotnie trafiał Łukasz Kacprzycki. Śmiało można powiedzieć, że dla stadionu w Płotach było to przetarcie przed zaplanowanym na przełom sierpnia i września turniejem reprezentacji do lat 17 „Syrenka Cup”.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!