Ciało mężczyzny w Trzebiatowie. Trwa ustalanie przyczyny śmierci mieszkańca DPS

Ciało mężczyzny, które ujawniono przed kilkoma dniami w Trzebiatowie, należało do mieszkańca Domu Pomocy Społecznej w Jarominie. Gryficka prokuratura nadzoruje śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.

Prokuratura Rejonowa w Gryficach nadzoruje śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyzny, którego ciało zostało ujawnione w niedzielę 19 stycznia br. w okolicach cmentarza w Trzebiatowie. Wiadomo, że mężczyzna był mieszkańcem Domu Pomocy Społecznej w Jarominie (gm. Trzebiatów).

Prokuratura w sprawie śmierci mężczyzny podaje szczątkowe informacje. - Prokurator zlecił sekcję zwłok mężczyzny celem ustalenia przyczyny zgonu i ewentualnego udziału osób trzecich – przekazuje redakcji SuperPortalu24 p.o. rzecznika Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Ewa Obarek. - W toku postępowania będzie ustalane również czy nie doszło do złamania procedur związanych z nadzorem nad podopiecznymi – dodaje prokurator Ewa Obarek.

Przypomnijmy. Zwłoki mężczyzny, które ujawnili funkcjonariusze policji, miały znajdować się w rowie, po byłym torowisku kolei wąskotorowej.

Czytaj także: Znaleziono ciało człowieka!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia