Certyfikat "Zadowolony Pacjent" dla przychodni PaKK-MED

Jak widać zaangażowanie i ciężka praca na rzecz pacjentów zostaje zauważona. Centrum Lekarsko - Pielęgniarskiego PaKK-MED w Trzebiatowie otrzymało certyfikat "Zadowolony Pacjent". Przychodnia od listopada prowadzi swoją działalność także w Gościnie.

Certyfikat przyznaje Instytut Badań Marki, który w ramach swojego projektu wyszukuje w całej Polsce placówki medyczne wyróżniające się szczególną dbałością o pacjenta.

- Instytut Badań Marki podjął się innowacyjnego Projektu „Zadowolony Pacjent”. Za jego pośrednictwem polscy pacjenci poznać będą mogli te placówki medyczne, które w przeciągu minionego roku dowiodły, iż dysponują usługami medycznymi o najwyższym standardzie oraz stale wykazują szczególną dbałość o dobro i zdrowie swoich pacjentów - czytamy na stronie internetowej koordynatora IBM. - Projekt wyróżnia te placówki i rekomenduje ich usługi, jest on wyznacznikiem najlepszych jednostek medycznych w kraju i lekarzy z powołania, którzy swoją pracę wykonują profesjonalnie, z pasją i oddaniem - czytamy.

- Kiedy otrzymałam list z informacją, że jesteśmy wyróżnieni zdziwiłam się, bo nie braliśmy udziału w żadnym konkursie - mówi w rozmowie z naszą redakcją  kierownik Centrum Lekarsko - Pielęgniarskiego PaKK-MED w Trzebiatowie  Katarzyna Wójcik. - Codziennie pracujemy, staramy się opiekować każdym naszym pacjentem jak najlepiej potrafimy. To jest nasza misja, nie liczymy na nagrody i wyróżnienia, ale nie będę ukrywać, że jest nam bardzo miło otrzymując uznanie pacjentów - dodaje kierownik Wójcik, która za naszym pośrednictwem dziękuje wszystkim pacjentom za zaufanie i docenienie. - Nagroda nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie naszej załogi. Jestem szczęśliwa, że tworzymy tak dobry zespół, dlatego chciałabym jeszcze podziękować i pogratulować całemu personelowi naszej przychodni.

Certyfikat dostępny jest w przychodni w widocznym miejscu, żeby wszyscy pacjenci mogli go zobaczyć. 

Czytaj także: Trzebiatowska przychodnia otworzyła swoją filię

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia