"Być jak Beata" - premiera już dziś!

"Być jak Beata" - to sztuka inspirowana karierą Beaty Kozidrak, wokalistki grupy Bajm. Premiera spektaklu muzycznego już dziś wTeatrze Współczesnym w Szczecinie. 

Spektakl muzyczny z piosenkami Bajmu www.wspolczesny.szczecin.plByć jak Beata
scenariusz: Piotr Domalewski, Żelisław Żelisławski
reżyseria: Magda Miklasz
Premiera spektaklu już dziś - 2 lutego. 
Kolejne terminy: 3, 5, 9, 10, 12 lutego

KUP BILETY ON-LINE!
Spektakl muzyczny złożony z piosenek jednej z najbardziej charyzmatycznych wokalistek naszych czasów, Beaty Kozidrak, o której twórczości Dorota Masłowska pisze tak: „Te piosenki można kochać albo odrzucać, ale one jasno pokazują, że w całym swoim gwiazdorstwie Beata Kozidrak nie była figurantką, firmującą piękną twarzą i silnym głosem wytwory producentów – wyjadaczy. Była oryginalną, wrażliwą, rezonującą z rzeczywistością artystką, dającą ekspresję swojemu istnieniu i czasom, w których żyła”.
Aktorom towarzyszyć będzie na scenie grający na żywo zespół muzyczny, a znane nam wszystkim piosenki nabiorą oryginalnego brzmienia dzięki nowym aranżacjom Tomasza Lewandowskiego.

Więcej tuPodcast "Podsłuchaj teatr"

„Beata kojarzy mi się z szalonymi stylówkami na koncertach" - mówi Żelisław Żelisławski, współautor scenariusza do spektaklu „Być jak Beata“. „Mnie z Piotrem Domalewskim i Łomżą“ - dodaje reżyserka, Magda Miklasz. A z czym zespół Bajm kojarzy się naszym widzom? Czy mają jakieś wspomnienia związane z Bajmem? Z artystami i widzami rozmawiała Kamila Paradowska (Dobra Treść).

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia