Brak pomysłu na majówkę? Sprawdź nasze propozycje 

Przejażdżka kolejką wąskotorową, wycieczka kajakiem, a może wizyta w muzeum? Sprawdziliśmy, co robić w majówkę, aby się nie nudzić. 
 

Jak co roku w majówkę mieszkańcy powiatu gryfickiego będą mogli wybrać się na organizowane przez gminy festyny i pikniki na świeżym powietrzu - o czym będziemy informować. My sprawdziliśmy, co jeszcze można robić w majówkę, gdzie się wybrać i co zobaczyć.

Miłośnicy wody pierwsze majowe dni będą mogli spędzić w kajaku. W tym roku przystań kajakowa w Gryficach czynna będzie przez całą majówkę, więc warto skorzystać z okazji.
Innym ciekawym pomysłem na majówkę są odwiedziny w gryfickiej ekspozycji kolei wąskotorowej. Zgromadzone w muzeum zabytkowe parowozy, wagony i urządzenia kolejowe z pewnością zaciekawią nie tylko miłośników kolei wąskotorowej.

A może tak nad morze? Wybierając się na Wybrzeże Rewalskie, warto skorzystać z oferty Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej. Popularna ciuchcia już rozpoczęła sezon letni. Warto więc wybrać się w malowniczą podróż kolejką i miło spędzić czas.

A gdy już dotrzecie co celu, możecie skorzystać z licznych atrakcji, jakie znajdziecie w gminie Rewal. Kto jeszcze nie był, koniecznie powinien odwiedzić Multimedialne Muzeum na Klifie w Rewalu, Papugarnię w Pobierowie, czy Park Miniatur Latarni Morskich w Niechorzu.

Innym, ale jakże ciekawym sposobem na spędzenie majówki będzie z pewnością wizyta w Muzeum Lotnictwa i Techniki Militarnej w Rogowie, gdzie zgromadzone zostały eksponaty związane z historią wojskową.

Kto lubi potańczyć koniecznie powinien wybrać się do Rega Areny w Płotach, gdzie w środowy wieczór wystąpi zespół „Dejw”. Kto zaś woli teatr może odwiedzić Karnice, aby w miejscowym domu kultury zobaczyć spektakle teatru IMPRO.

Dla tych, którzy jednak woleliby spędzić ten czas na odpoczynku, zawsze pozostaje wyprawa na łono natury, grill na działce lub kanapa i telewizor!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia