Biegną dla chorych dzieci. Do Gryfic przybędzie Lokomotywa Uśmiechu

Lokomotywa Uśmiechu pojawi się w Gryficach. W poniedziałek przedstawiciel gryfickiej pływalni, która włączyła się do tej wyjątkowej akcji charytatywnej, przejmie pałeczkę sztafetową. 

- Miło nam poinformować, że gryficka pływalnia dołączyła się do LOKOMOTYWOWY UŚMIECHU. W dniu 16.09.2019 (poniedziałek) roku około godziny 14.00 dotrze do nas pałeczka przekazywana od Powiatu Kołobrzeskiego. Natomiast w dniu 17.09.2019 roku (wtorek) około godziny 9.30 z parkingu przy Pływalni ruszamy do Łobza. Ruszamy rowerami w tempie spacerowym (20-23km/h) zapraszamy wszystkich, którzy mieliby ochotę na rowerową wycieczkę - informuje na swoim profilu na FB. gryficka pływalnia.

LokomotywaUśmiechu, to charytatywna akcja „od powiatu do powiatu”, która polega na przekazywaniu przez zorganizowane grupy pałeczki sztafetowej sportowcom w wytypowanych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego. Kilkudziesięciokilometrowe odcinki pokonywane są przez rowerzystów, krótsze – przez biegaczy lub kijkarzy. To wszystko ma na celu rozpropagowanie idei pomagania dzieciom będących w hospicjach, które potrzebują nie tylko wsparcia finansowego, ale również wsparcia społecznego.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia