Autor „Tylko nie mów nikomu” odwiedzi Gryfice i Trzebiatów

Dziennikarz, reporter, dokumentalista, pisarz; scenarzystą i reżyserem głośnego filmu dokumentalnego pt. „Tylko nie mów nikomu” - Tomasz Sekielski już w czerwcu odwiedzi nasz region.

Tomasz Sekielski – pomysłodawca i założyciel wydawnictwa „Od deski do deski” – dziennikarz śledczy, reporter, korespondent, pisarz i reżyser. Obecnie również wydawca. Jest twórcą wielu programów telewizyjnych (m.in. Prześwietlenie, Teraz My!, Czarno na białym, Po prostu), a także filmów dokumentalnych (m.in. Władcy marionetek). Jest autorem bestsellerowej trylogii „Sejf” oraz trylogii „SUSZA”, której ostatnia część ukaże się w 2019 roku. Wyróżniony prestiżowymi nagrodami: m.in. Dziennikarz Roku, Grand Press, Wiktory, Telekamery, Niptel. Przez dwa lata, w programie „Po prostu” na antenie TVP1 ukazywał się jego 45-minutowy reportaż nt. najważniejszych lub najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń na świecie np. nt. morderstwa Litwinienki, kartele narkotykowe w Meksyku, problemy żołnierzy walczących na froncie na Ukrainie, obozy dla uchodźców (Calle), terroryzm itd. W 2017 roku zrealizował dla telewizji FOKUS cykl filmów dokumentalnych pt. „Teoria spisku”. Przy pracy nad tą serią odnalazł zagubione dowody ze śledztwa dotyczącego morderstwa premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji.
Jego najnowszą produkcję „Tylko nie mów nikomu” obejrzało już ponad 22 mln wyświetleń. Dokument o pedofilii wśród duchownych wywołał ogromne poruszenie i dyskusję, ale przede wszystkim ujawnił prawdę, o polskim Kościele katolickim.

W czerwcu Tomasz Sekielski dwukrotnie spotka się z mieszkańcami powiatu gryfickiego. Pierwsze spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca. Początek, godz. 18.00.

Kolejnego dnia (wtorek, 18 czerwca) o godz. 18.00 spotkanie z Tomaszem Sekielskim odbędzie się w czytelni głównej Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia