Audi zapaliło się w czasie jazdy

Dziś po godz. 7.00 na ul. Osiedlowej w Karnicach zapalił się podczas jazdy samochód osobowy Audi. Pojazd ugaszono dość szybko, jednak ze względu na instalację gazową, w którą był wyposażony pojazd i bliskość budynków mieszkalnych do gaszenia zadysponowano trzy jednostki straży pożarnej.

Dziś o godz. 7:30 na ul. Osiedlowej w Karnicach doszło do zapalenia samochodu osobowego marki Audi. Kierowca pojazdu wraz ze świadkami  zdarzenia jako pierwsi próbowali ugasić ogień wydostający się z komory silnika, niestety bez rezultatu. Dzięki szybkiemu dotarciu na miejsce zdarzenia strażaków udało się opanować pożar i uratować pojazd przed całkowitym spaleniem. Duże niebezpieczeństwo stwarzała butla z gazem LPG znajdująca się w pojeździe oraz bliska odległość miejsca zdarzenia od zabudowań mieszkalnych. Na czas akcji gaśniczej ul. Osiedlowa w Karnicach została częściowo zamknięta. W akcji brały udział jednostki: OSP Cerkwica, OSP Karnice i PSP Gryfice.

Jak dowiedzieliśmy się na miejscu zdarzenia kierowcą samochodu był mieszkaniec Cerkwicy, który zamierzał zakupić ten samochód. Za zgoda właściciela wykonywał „jazdę próbną”. Trudno oprzeć się wrażeniu, że chyba zrezygnuje z zakupu tego auta.

Tekst i foto: karnickie.info 

 

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia