Areszt dla sprawców pobicia. Jeden z nich ukrywał się w tapczanie!

Sąd Rejonowy w Gryficach aresztował na trzy miesiące 34-letniego mieszkańca gminy Trzebiatów, który w marcu wspólnie ze swoim 23-letnim kompanem pobił dwóch mężczyzn w jednym z trzebiatowskich mieszkań. Za popełnione przestępstwa grozi sprawcom do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawa dotyczy zdarzenia z marca. Dwóch mężczyzn wtargnęło do jednego z mieszkań w Trzebiatowie i podczas awantury pobili swoich znajomych oraz grozili im pozbawieniem życia i zdrowia za to, że ci złożyli zawiadomienie o przestępstwie w innej sprawie.

- Mundurowi pracujący nad sprawą zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Trzebiatów, który usłyszał zarzuty pobicia i gróźb karalnych. Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Gryficach zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy - przekazuje podkom. Zbigniew Frąckiewicz rzecznik prasowy gryfickiej policji. - Drugi ze sprawców ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, jednak dzięki prowadzonym działaniom i dokonanym ustaleniom w sprawie, funkcjonariusze zatrzymali 34-latka, który zmieniał miejsce swojego pobytu, a ostatecznie próbował ukryć się w tapczanie w mieszkania swojego kolegi.

Mężczyzna także usłyszał zarzuty pobicia oraz gróźb karalnych i w poniedziałek stanął przed Sądem Rejonowym w Gryficach, który również na wniosek prokuratora zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

Za popełnione przestępstwa 34 i 23-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyźni w przeszłości byli notowani przez Policję.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia