Aktywnie w Pogorzelicy

Październik w regionie rozpocznie się na sportowo. W ramach Leśnej Ligi Biegowej w Pogorzelicy szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego trybu życia: bieg na 15 kilometrów i marsz nordic-walking na dystansie 5 kilometrów. Do tego otoczenie w postaci drzew, krzewów i morza – czego chcieć więcej?

Wysiłek na świeżym powietrzu wcale nie musi kończyć się z ostatnimi dniami lata. Ważnym jest, aby aktywność fizyczna towarzyszyła nam przez cały rok. Jesienią, a nawet zimą bieganie czy chodzenie z kijkami może być naprawdę przyjemne. Nie doskwierają nam wtedy ostre promienie słońca i wysokie temperatury. Wystarczy odpowiedni strój: bielizna termoaktywna, która nie pozwoli nam zmarznąć, ubrania z długim rękawem i odpowiednie nakrycie głowy (to przez nią tracimy najwięcej ciepła).

Pogorzelica nie zapada w sen ani jesienią, ani w trakcie innych pór roku. Leśna Liga Biegowa to inicjatywapobudzająca do aktywności fizycznej. Impreza, która odbędzie się 1 października będzie składała się z dwóch części: biegu na dystansie 15 kilometrów oraz marszu w towarzystwie kijków do nordic-walking na 5 kilometrów. Marsz startuje o godzinie 11, a bieg w samo południe.

Biuro zawodów w dniu imprezy będzie znajdowało się w Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym „BAŻYNA” przy ulicy Wojska Polskiego 15. Zapisy, informacje oraz regulamin znajdziecie na stronie www.tncsport.pl i na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku:www.facebook.com/LLB.TNC.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia