50 lat razem. Państwo Maślij świętują dostojny jubileusz [ZDJĘCIA]

Jak pisał K. I. Gałczyński „Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie". 50 lat temu państwo Barbara i Zdzisław Maślij przyrzekali sobie: „miłość, wierność oraz uczciwość małżeńską", które po dziś dzień trwają i są nadal aktualne.
Przez te wszystkie lata, w których na pewno nie zabrakło ani chwil dobrych, obfitujących w sukcesy, ani też chwil trudnych, przykrych, którym niejednokrotnie towarzyszyły łzy i cierpienie, trwali razem, nierozłącznie, w trosce o spokój domowego ogniska. Z okazji „Złotych Godów" w dniu 29.01.2020 r. wizytę Jubilatom złożyli burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł, który wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane Postanowieniem Prezydenta RP oraz Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Gryficach Justyna Wojda.

 Pragniemy złożyć Państwu Maślij serdeczne gratulacje i życzenia. Życzymy Wam, Drodzy Jubilaci zdrowia i pomyślności, spokoju i życzliwości ludzkiej, a także tego byście doczekali wspólnie kolejnych pięknych jubileuszy.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia