3. kolejka Rewaligi

W piątkowy wieczór (24 listopada) sześć zespołów stanęło do rywalizacji w ramach Rewaligi. Była to już trzecia kolejka. Po zaciętej rywalizacji na prowadzenie wysunął się zespół Young Wolves, a tabelę zamyka Wybrzeże Rewalskie Rewal.

Rywalizacja o Puchar Rewaligi rozpoczęła się od starcia pomiędzy zespołem Termex Mrówka Trzebiatów, a drużyną Bizon Cerkwica. W tym starciu strzelanie goli rozpoczęli zawodnicy Termexu. Marcin Kocur wyprowadził swój team na prowadzenie po strzeleniu dwóch goli, a przed utratą kolejnych bramek obroniła Bizona tylko dobra postawa bramkarza. Grę piłkarzy Termexu w pierwszej połowie można określić jako agresywną – doprowadziła ona bowiem do przedłużonych rzutów karnych. Tym razem niezawodny okazał się Mariusz Wlaźlak, który kolejny raz uchronił swój zespół przed porażką. Ostatecznie – spotkanie zakończyło się wynikiem 4:4. Był to drugi z rzędu remis piłkarzy Bizona Cerkwica.

Drugim spotkaniem, zaplanowanym na piątkowy wieczór były potyczki pomiędzy SPNS Trzebiatów i Young Wolves. SPNS po dwóch meczach nie zgromadził na swoim koncie żadnych punktów, w związku z czym usilnie starał się nadrobić zaległości podczas 3. kolejki. Na drodze do przerwania pasma niepowodzeń w rewalskich rozgrywkach stanął jednak zespół Young Wolves, który podjął bardzo ofensywną walkę i po hattricku Mateusza Przygody zajmował silną pozycję. Trzy trafienia nie wystarczyły jednak, by pokonać ekipę SPNS Trzebiatów –spotkanie zakończyło się wynikiem 3:5, a drużyna Young Wolves zakończyła mecz z kolejnymi siedmioma punktami, które zapewniły młodym wilkom prowadzenie w tabeli.

Ostatni mecz rozegrał się pomiędzy Gold-Bud Team i Oldbojami Wybrzeża Rewalskiego Rewal. Gold-Bud wystąpił bez Szymona Jabłońskiego w bramce, a Oldboje do potyczki stanęli bez Krzysztofa Przybyszewskiego. Jacek Girczyc zachował puste konto i obronił bramkę Gold-Budu, ale Oldboje nie mieli tyle szczęścia –ich bramka nie była tak szczelna i umożliwiła zawodnikom Gold-Budu urządzenie prawdziwego festiwalu strzeleckiego. Gold-Bud zwyciężył uzyskując 12 goli i nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Sędziami trzeciej kolejki Rewaligi byli Adam Sobinek i Waldemar Ignaszewski.

Po trzech kolejkach tabela prezentuje się następująco:

1. Young Wolves 7 pkt;
2. Gold Bud 6 pkt;
3. OSP Niechorze 6 pkt;
4. Termex Mrówka Trzebiatów 4 pkt;
5. Bizon Cerkwica 2 pkt;
6. SPNS 0 pkt;
7. Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 pkt.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia